Bugun...

Bursa'da birçok ilçe ve mahallede elektrik kesintisi olacak!

Bursa'nın birçok ilçesinde 10, 11, 12, 15, 16 Temmuz tarihlerinde planlı elektrik kesintileri olacak. Bursa'da elektrik kesintisi yapılacak bölgeler hakkında UEDAŞ açıklama yaptı. Bursa elektrik kesintisi hangi mahallelerde olacak? Bursa elektrik kesintisi haberleri...
facebook-paylas
 Tarih: 10-07-2024 13:32:11

Bursa'da birçok ilçe ve mahallede elektrik kesintisi olacak!

Bursa'nın birçok ilçesinde 10, 11, 12, 15, 16 Temmuz tarihlerinde planlı elektrik kesintileri olacak. Bursa'da elektrik kesintisi yapılacak bölgeler hakkında UEDAŞ açıklama yaptı. Bursa elektrik kesintisi hangi mahallelerde olacak? Bursa elektrik kesintisi haberleri...

 

Bursa'nın birçok ilçesinde 10, 11, 12, 15, 16 Temmuz tarihlerinde planlı elektrik kesintileri olacak. Bursa'da elektrik kesintisi yapılacak bölgeler hakkında UEDAŞ açıklama yaptı. Bursa elektrik kesintisi hangi mahallelerde olacak? Bursa elektrik kesintisi haberleri...

BÜYÜKORHAN ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 10:00 - 18:00 Armutçuk

10.07.2024 10:00 - 18:00 Çeribaşı

10.07.2024 10:00 - 18:00 Pirebeyler

10.07.2024 10:00 - 18:00 Kınık

10.07.2024 10:00 - 18:00 Bademlik

10.07.2024 10:00 - 18:00 Yenice

10.07.2024 10:00 - 18:00 Hacılar

10.07.2024 10:00 - 18:00 Akçasaz

10.07.2024 10:00 - 18:00 Derecik

10.07.2024 10:00 - 18:00 Kayapa

10.07.2024 10:00 - 18:00 Balaban

10.07.2024 10:00 - 18:00 Tekerler

10.07.2024 10:00 - 18:00 Hemşehriler

10.07.2024 10:00 - 18:00 Karaağız

10.07.2024 10:00 - 18:00 Demirler

10.07.2024 10:00 - 18:00 Cumhuriyet

GEMLİK ELEKTRİK KESİNTİSİ

11.07.2024 09:00 - 13:00 Eşref  Dinçer

11.07.2024 09:00 - 16:00 Büyükkumla

12.07.2024 09:00 - 12:00 Büyükkumla

İNEGÖL ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 09:30 - 13:30 Gazelli

10.07.2024 09:30 - 13:30 Soğukdere

10.07.2024 09:30 - 13:30 Madenköy

İZNİK ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 11:10 - 15:10 Müşküle

KARACABEY ELEKTRİK KESİNTİSİ

11.07.2024 09:00 - 13:00 Tophisar

11.07.2024 09:00 - 13:00 Gölecik

11.07.2024 09:00 - 13:00 Okçular

11.07.2024 09:00 - 13:00 Örencik

11.07.2024 09:00 - 13:00 Fevzipaşa

11.07.2024 09:00 - 13:00 Doğla

11.07.2024 09:00 - 13:00 Şahmelek

11.07.2024 09:00 - 13:00 Karasu

11.07.2024 09:00 - 13:00 Yeşildere

11.07.2024 09:00 - 13:00 Şahinköy

11.07.2024 09:00 - 13:00 Dağkadı

11.07.2024 09:00 - 13:00 Keşlik

11.07.2024 09:00 - 13:00 Kıranlar

11.07.2024 09:00 - 13:00 Güngörmez

11.07.2024 09:00 - 13:00 Arız

11.07.2024 09:00 - 13:00 Dağesemen

11.07.2024 09:00 - 13:00 Akçakoyun

11.07.2024 09:00 - 13:00 Danişment

11.07.2024 09:00 - 13:00 Kedikaya

11.07.2024 09:00 - 13:00 Çavuş

11.07.2024 09:00 - 13:00 Sultaniye

11.07.2024 09:00 - 13:00 Küçükkaraağaç

11.07.2024 16:00 - 18:00 Yeni

11.07.2024 14:00 - 16:00 Yeni

11.07.2024 14:00 - 16:00 Canbalı

12.07.2024 09:00 - 13:00 Sultaniye

12.07.2024 09:00 - 13:00 Akhisar

12.07.2024 09:00 - 13:00 İsmetpaşa

12.07.2024 13:00 - 17:00 Sultaniye

12.07.2024 09:00 - 13:00 Tophisar

12.07.2024 09:00 - 13:00 Sultaniye

KESTEL ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 15:00 - 16:00 Nüzhetiye

11.07.2024 12:30 - 13:30 Narlıdere

11.07.2024 11:00 - 12:00 Seymen

12.07.2024 09:00 - 11:30 Ahmet Vefik Paşa

13.07.2024 15:00 - 16:00 Narlıdere

13.07.2024 15:00 - 16:00 Barakfakih

MUDANYA ELEKTRİK KESİNTİSİ

11.07.2024 10:00 - 14:00 Güzelyalı Yalı

12.07.2024 13:00 - 16:00 Şükrüçavuş

12.07.2024 13:00 - 16:00 Hasanbey

12.07.2024 13:00 - 16:00 Halitpaşa

12.07.2024 10:00 - 12:00 Halitpaşa

12.07.2024 10:00 - 13:00 Güzelyalı Yalı

12.07.2024 10:00 - 13:00 Güzelyalı Eğitim

MUSTAFAKEMALPAŞA ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 15:00 - 17:00 Çırpan

10.07.2024 15:00 - 17:00 Atatürk

10.07.2024 14:00 - 18:00 Eskikızılelma

10.07.2024 14:00 - 18:00 Kocakoru

10.07.2024 14:00 - 18:00 Şehriman

10.07.2024 14:00 - 18:00 Ağaçlı

10.07.2024 14:00 - 18:00 Körekem

10.07.2024 14:00 - 18:00 Sincansarnıç

10.07.2024 14:00 - 18:00 Doğanalan

10.07.2024 13:00 - 15:00 Barış

10.07.2024 13:00 - 15:00 Adalet

11.07.2024 09:30 - 11:00 Karapınar

12.07.2024 11:00 - 13:00 Dallıca

12.07.2024 09:00 - 11:00 Dallıca

15.07.2024 09:00 - 11:00 Karapınar

15.07.2024 11:00 - 13:00 Yalıntaş

15.07.2024 14:00 - 16:00 Yalıntaş

15.07.2024 16:00 - 18:00 Çırpan

15.07.2024 16:00 - 18:00 Hamidiye

16.07.2024 09:00 - 11:00 Şeyhmüftü

16.07.2024 09:00 - 11:00 Lalaşahin

16.07.2024 09:00 - 11:00 Hamidiye

16.07.2024 09:00 - 11:00 Selimiye

16.07.2024 09:00 - 11:00 Çırpan

16.07.2024 14:00 - 16:00 Şeyhmüftü

16.07.2024 14:00 - 16:00 Yüzbaşı Sabribey

16.07.2024 14:00 - 16:00 Selimiye

16.07.2024 16:00 - 18:00 Şevketiye

16.07.2024 16:00 - 18:00 Fevzidede

16.07.2024 11:00 - 13:00 Hamidiye

NİLÜFER ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 13:00 - 16:00 30 Ağustos Zafer

11.07.2024 09:00 - 17:00 Alaaddinbey

11.07.2024 09:00 - 17:00 Üçevler

11.07.2024 09:00 - 17:00 Demirci

ORHANGAZİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 14:30 - 18:30 Yeniköy

10.07.2024 09:00 - 17:00 Gemiç

10.07.2024 09:00 - 17:00 Gedelek

10.07.2024 09:00 - 17:00 Çeltikçi

10.07.2024 09:00 - 17:00 Gürle

10.07.2024 09:00 - 13:00 Yeniköy

11.07.2024 13:30 - 17:00 Yeniköy

11.07.2024 09:00 - 12:00 Yeniköy

OSMANGAZİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 10:00 - 17:00 Gökçeören

11.07.2024 10:00 - 17:00 Yunseli

11.07.2024 09:00 - 16:00 Gökçeören

11.07.2024 09:00 - 16:00 Doburca

11.07.2024 09:00 - 16:00 İnkaya

11.07.2024 09:00 - 16:00 Yiğitali

11.07.2024 11:00 - 13:00 Demiraş Barbaros

11.07.2024 11:00 - 13:00 İsmetiye

11.07.2024 11:00 - 13:00 Avdancık

12.07.2024 09:30 - 13:00 Muradiye

12.07.2024 13:30 - 18:00 Şehreküstü

YENİŞEHİR ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 10:30 - 16:00 Ayaz

10.07.2024 10:30 - 16:00 Karasıl

11.07.2024 09:30 - 15:30 Orhaniye

11.07.2024 16:30 - 17:30 Kirazlıyayla

11.07.2024 16:30 - 17:30 Süleymaniye

11.07.2024 16:30 - 17:30 Demirboğa

11.07.2024 16:30 - 17:30 Reşadiye

11.07.2024 16:30 - 17:30 Dereköy

11.07.2024 16:30 - 17:30 Karaköy

11.07.2024 16:30 - 17:30 Yıldırım

YILDIRIM ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.07.2024 09:00 - 17:00 Mevlana

10.07.2024 09:00 - 17:00 Yavuzselim

10.07.2024 12:00 - 13:00 Vakıf

10.07.2024 12:00 - 13:00 Samanlı

10.07.2024 09:00 - 12:00 Karaağaç

10.07.2024 13:00 - 16:00 Umurbey

10.07.2024 09:00 - 17:00 Mevlana

11.07.2024 09:00 - 17:00 Ulus

11.07.2024 01:00 - 07:00 Mimarsinan

11.07.2024 01:000 - 07:00 Yğitler

11.07.2024 01:000 - 07:00 Çınarönü

11.07.2024 01:000 - 07:00 Çelebi Mehmet

11.07.2024 01:000 - 07:00 Samanlı

11.07.2024 01:000 - 07:00 Arabayatağı

11.07.2024 01:000 - 07:00 Hacivat

11.07.2024 01:000 - 07:00 Yiğitler

11.07.2024 01:000 - 07:00 Şirinevler

11.07.2024 01:000 - 07:00  Vakıf

12.07.2024 09:00 - 17:00 Mevlana

12.07.2024 09:00 - 17:00 Yavuzselim

12.07.2024 09:00 - 17:00 Mevlana

12.07.2024 15:30 - 17:30 İsabey

12.07.2024 13:30 - 15:30 İsabey

12.07.2024 09:00 - 12:30 İsabey

12.07.2024 09:00 - 12:30 Vakıf

 
Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BURSA Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 12 10 1 1 31 8 31 +23
2 Galatasaray 12 10 1 1 22 8 31 +14
3 Adana Demirspor 12 6 2 4 23 12 22 +11
4 Trabzonspor 12 7 4 1 21 14 22 +7
5 Beşiktaş 12 7 4 1 18 14 22 +4
6 Kayserispor 12 6 2 4 17 13 22 +4
7 Antalyaspor 12 5 4 3 17 13 18 +4
8 Kasımpaşa 12 5 4 3 21 23 18 -2
9 Hatayspor 12 4 3 5 20 16 17 +4
10 Çaykur Rizespor 12 5 5 2 11 17 17 -6
11 Gaziantep FK 12 5 7 0 12 17 15 -5
12 Fatih Karagümrük 12 3 4 5 13 10 14 +3
13 Sivasspor 12 3 4 5 13 17 14 -4
14 MKE Ankaragücü 12 3 5 4 18 19 13 -1
15 Pendikspor 12 3 5 4 15 25 13 -10
16 Konyaspor 12 2 6 4 11 18 10 -7
17 Alanyaspor 12 2 6 4 9 17 10 -8
18 Başakşehir FK 12 2 7 3 8 16 9 -8
19 Samsunspor 12 2 8 2 9 19 8 -10
20 İstanbulspor 12 1 9 2 9 22 5 -13
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 12 10 2 0 33 9 30 +24
2 Kocaelispor 12 8 2 2 20 12 26 +8
3 Bandırmaspor 12 7 1 4 17 6 25 +11
4 Gençlerbirliği 12 6 2 4 16 12 22 +4
5 Bodrumspor 12 6 3 3 16 10 21 +6
6 Göztepe 12 6 4 2 13 8 20 +5
7 Sakaryaspor 12 5 3 4 14 12 19 +2
8 Keçiörengücü 12 5 4 3 11 11 18 0
9 Erzurumspor FK 12 4 4 4 12 9 16 +3
10 Çorum FK 12 4 6 2 17 16 14 +1
11 Manisa FK 12 3 4 5 14 13 14 +1
12 Boluspor 12 3 5 4 9 13 13 -4
13 Adanaspor 12 4 8 0 11 18 12 -7
14 Ümraniyespor 12 3 6 3 10 17 12 -7
15 Şanlıurfaspor 12 2 5 5 8 15 11 -7
16 Tuzlaspor 12 3 7 2 11 22 11 -11
17 Giresunspor 12 2 7 3 8 16 9 -8
18 Altay 12 1 9 2 7 28 5 -21
Takım O G M B A Y P AV
1 Esenler Erokspor 13 11 2 0 27 8 33 +19
2 Van Spor FK 13 9 2 2 17 13 29 +4
3 1461 Trabzon FK 13 8 2 3 23 8 27 +15
4 Bucaspor 1928 13 7 1 5 19 7 26 +12
5 Ankaraspor 14 7 2 5 18 10 26 +8
6 Nazilli Belediyespor 14 8 5 1 20 18 25 +2
7 Yeni Mersin İdman Yurdu 13 6 3 4 18 12 22 +6
8 Ankara Demirspor 13 7 5 1 18 14 22 +4
9 Karacabey Belediye Spor 14 4 6 4 10 10 16 0
10 Diyarbekir Spor 13 4 5 4 10 13 16 -3
11 Hes İlaç Afyonspor 13 4 5 4 7 10 16 -3
12 Beyoğlu Yeniçarşıspor 13 4 8 1 12 17 13 -5
13 Bursaspor 13 3 6 4 12 21 13 -9
14 Kırklarelispor 14 3 7 4 9 20 13 -11
15 Kırşehir Futbol SK 14 3 8 3 12 25 12 -13
16 Altınordu 13 2 6 5 15 15 11 0
17 Zonguldak Kömürspor 13 2 7 4 12 19 10 -7
18 Serik Belediyespor 13 2 8 3 5 13 9 -8
19 Adıyaman FK 13 2 8 3 8 19 9 -11
Takım O G M B A Y P AV
1 Aliağa Futbol A.Ş. 11 9 0 2 22 4 29 +18
2 Kepezspor FAŞ 10 7 1 2 16 6 23 +10
3 Ayvalıkgücü Belediyespor 10 5 1 4 10 5 19 +5
4 52 Orduspor FK 11 4 3 4 11 11 16 0
5 İnegöl Kafkas GK 10 5 4 1 10 11 16 -1
6 Edirnespor 10 4 3 3 15 8 15 +7
7 K.Çekmece Sinopspor 11 3 3 5 12 9 14 +3
8 Kırıkkalegücü FK 10 4 4 2 9 9 14 0
9 Gümüşhanespor 11 2 3 6 8 11 12 -3
10 Talasgücü Belediyespor 10 4 6 0 13 17 12 -4
11 Mardin 1969 Spor 10 3 5 2 11 11 11 0
12 Artvin Hopaspor 10 2 5 3 10 12 9 -2
13 Malatya Arguvanspor 10 2 5 3 5 8 9 -3
14 Tarsus İdman Yurdu 10 1 6 3 5 20 6 -15
15 Karabük İdmanyurdu Spor 10 1 7 2 5 20 5 -15
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 25/11/2023 İstanbulspor vs Hatayspor
 25/11/2023 Gaziantep FK vs MKE Ankaragücü
 25/11/2023 Konyaspor vs Kasımpaşa
 25/11/2023 Galatasaray vs Alanyaspor
 26/11/2023 Kayserispor vs Adana Demirspor
 26/11/2023 Antalyaspor vs Çaykur Rizespor
 26/11/2023 Samsunspor vs Beşiktaş
 26/11/2023 Fenerbahçe vs Fatih Karagümrük
 27/11/2023 Başakşehir FK vs Pendikspor
 27/11/2023 Sivasspor vs Trabzonspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/11/2023 Sakaryaspor vs Erzurumspor FK
 25/11/2023 Bandırmaspor vs Şanlıurfaspor
 25/11/2023 Bodrum FK vs Adanaspor
 25/11/2023 Ümraniyespor vs Boluspor
 25/11/2023 Giresunspor vs Kocaelispor
 26/11/2023 Çorum FK vs Altay
 26/11/2023 Eyüpspor vs Manisa FK
 26/11/2023 Göztepe vs Tuzlaspor
 27/11/2023 Gençlerbirliği vs Keçiörengücü
 27/11/2023 Gençlerbirliği - Keçiörengücü Gençlerbirliği ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Gençlerbirliği yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 25/11/2023 Esenler Erokspor vs Ankara Demirspor
 26/11/2023 Diyarbekir Spor vs Altınordu
 26/11/2023 Hes İlaç Afyonspor vs Beyoğlu Yeniçarşıspor
 26/11/2023 Kırklarelispor vs Adıyaman FK
 26/11/2023 Kırşehir Futbol SK vs Serik Belediyespor
 26/11/2023 Van Spor FK vs Nazilli Belediyespor
 26/11/2023 Yeni Mersin İdman Yurdu vs Ankaraspor
 26/11/2023 Zonguldak Kömürspor vs Bucaspor 1928
 26/11/2023 1461 Trabzon FK vs Bursaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 25/11/2023 K.Çekmece Sinopspor vs Karabük İdmanyurdu Spor
 26/11/2023 Artvin Hopaspor vs İnegöl Kafkas GK
 26/11/2023 Ayvalıkgücü Belediyespor vs Aliağa Futbol A.Ş.
 26/11/2023 Malatya Arguvanspor vs Edirnespor
 26/11/2023 Mardin 1969 Spor vs Kırıkkalegücü FK
 26/11/2023 Tarsus İdman Yurdu vs Kepezspor FAŞ
 26/11/2023 52 Orduspor FK vs Talasgücü Belediyespor
resmi ilanlar
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI